Prajitura cu rubarba
Poate va intrebati de unde rubarba si prajitura cu rubarba? Ultima oara cand am fost intr-un magazin Kaufland am auzit prin statie ca au ieftinit rubarba de la 5 lei kg, cat costa initial, la doar 0.50 bani kg. Cum am auzit am si bagat viteza turbo si am ajuns la raionul cu legume/fructe. Credeam…